İletişim


İskenderun ve Havalisinde XVI.yy.dan Bugüne Yerleşik Abacılı Oymağının Soy Ağacı. Mesajlar, Yorumlar, Öneriler


İletişim


mehmet(AKIF)gunes 23-10-2008 saat:17:15:43

oncelikle ustun fedakarliginizla bu bilinci yanlisliklarin olsasiligi altinda olsada bilgilendirilmemizde emegi olan kucuk buyuk her knu icin tesekkurlerimi bir abacili torunu olarak herkese tesekkur ederim.ayrica en cok bu yayinlanmayi bizlere AVRUPA`da dahi tum akrabalarimizi anima firsati yarattiginin yani sira yabancilik cekmeyecek cocuklarimiz ve es,dostlarimizin genis ailemiiz tanimamizi saglamaktadir.tekrar tum emekler icin ve destekleyen herkes iicn sonsuz tesekkurler eder.saygilarimi ve sevgilerimi sunarim.belki en kuuck kardesiniz ONBASI TORUNU,Hakki GUNES oglu Mehmet (AKIF)GUNES HOLLANDADAN


Bilal Yıldırım 23-10-2008 saat:16:27:34

Merhaba

Bu site her türlü eleştiriye açık olan bir konuda bilgi sunmaktadır.Yaklaşık 35 bin kayıta ulaşabilecek bir ailenin geçmişi ve bugünü ile ilgili bilgileri derleyip sunmak mutlaka içerisinde yanlışlıkları da barındırır.

Bu emeklerimin karşılığı olarak yalnızca sizlerden ilgi beklemekteyim. Bir mesaj yazmanız ilgilendiğiniz anlamına gelir. Biliyorsunuz ki İltifat marifetle oluşur, ama tabii ki asıl "marifet iltifata tâbidir"

Eksiğim yada yanlışım olmuşsa bilmeyişimdendir. Daha iyisi ve daha güzeli için, eleştiri hakkınızı, hemen kullanın.

"Kibir ve gurur,Nemrut ve Firavn'dan; tevazu,peygamberler ve salih kullardandır." Hz.Ömer R.A.

Allah bizleri salih kullardan eylesin.